Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rep.btsau.edu.ua/handle/BNAU/6064
Назва: Основи оподаткування: методичні вказівки для практичних занять і самостійного вивчення дисципліни студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування», галузі знань 07 «Управління та адміністрування»
Інші назви: Basics of taxation: Metodychni vkazivky dlia praktychnykh zaniat i samostiinoho vyvchennia dystsypliny studentamy pershoho (bakalavrskoho) rivnia vyshchoi osvity spetsialnosti 071 «Oblik i opodatkuvannia», haluzi znan 07 «Upravlinnia ta administruvannia»
Автори: Заболотний, Вячеслав Сергійович
Zabolotnyi, Viacheslav
Свиноус, Іван Вікторович
Svynous, Ivan
Хомовий, Сергій Михайлович
Khomoviy, Sergiy
Хомяк, Наталія Василівна
Khomiak, Nataliya
Томілова, Надія Олександрівна
Tomilova, Nadiya
Гаврик, Олеся Юріївна
Gavrik, Olesiya
Ключові слова: оподаткування;податки;історія податків;taxation;taxes;history of taxes
Дата публікації: 2020
Видавництво: Білоцерківський національний аграрний університет
Бібліографічний опис: Основи оподаткування: методичні вказівки для практичних занять і самостійного вивчення дисципліни студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування», галузі знань 07 «Управління та адміністрування» / уклад.; І.В. Свиноус, В.С. Заболотний, Н.О. Томілова, Н.В. Хомяк, С.М, Хомовий, О.Ю. Гаврик,. - Біла Церква : Білоцерківський національний аграрний університет, 2020. - 38 с.
Короткий огляд (реферат): Сучасний бухгалтер - це не лише фахівець з бухгалтерського обліку, а одночасно - бухгалтер-фінансист, бухгалтер-юрист, бухгалтер-менеджер, бухгалтер-аналітик. Він може працювати ревізором або створити власну аудиторську фірму, оволодівши знаннями з бухгалтерського обліку і контролю, та тісно поєднати їх з циклом правознавчих дисциплін, а також таких, що пов’язані з податковою справою, зі сплатою податків, контрольним процесом. Облік, аналіз і аудит - ось три кити, на яких базується економіка країни .
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rep.btsau.edu.ua/handle/BNAU/6064
УДК: 657
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Metoduchni recomendacii osnovu opodatkuvannya.pdf353,53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.